DESIGN KATALOGÓW

Studio Brandingowe tożsamość firmy, brand book, strategia dowolna złożoność

CO ROBIMY?

Design

Rozwój nowoczesnego designu

Tekst

Copywriters przestudiuje Twoją dziedzinę i napisze tekst sprzedający

Drukuj

Wykonamy wysokiej jakości wydruk opracowanego projektu

FIGURY O NAS

6 lat / 1200 + udane projekty / zespół 28 projektantów.

GWARANCJE

Ostateczna wersja jest gotowa do druku.

ZAOSZCZĘDŹ DO 30%

Specjalizujemy się w pracy zdalnej - płacisz tylko za projekt, a nie za wynajem biura czy kawę dla pracowników.

ŚWIATOWE DOŚWIADCZENIE

Pomyślnie zrealizowano ponad 20 projektów dla klientów zagranicznych (USA / Kanada / Anglia itp.)
naucz się ratować swoje

pieniądze i czas

praca z nami
* Przesyłając wniosek, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.


TOP CASES

Nasz wkład w historię sukcesu naszych klientów
zobacz wszystko

Recenzje

Daria Volosova

Daria Volosova

Activation Specialist In Reckitt Benckiser Group

Drodzy partnerzy!

Dziękuję za owocną współpracę.

Chciałbym wymienić kreatywne podejście do pracy, ciekawe pomysły i NAJWAŻNIEJSZE! gotowość do pracy o każdej porze dnia i efektywne tworzenie w bardzo krótkim czasie.

Chętnie pomożemy w opracowaniu kolejnych projektów.

Eduard Enasel

Eduard Enasel

Aquiver- clothing startup
I can recommend to all professional designers from Gagarin studio. The guys surpassed all my expectations. If you need a talented performer for the development of graphic design, then Gagarin studio - what you need. When needed, be sure to contact you aga
Ksenia Kuzko

Ksenia Kuzko

Kierownik projektu "Agent Flat"

Zespół Apartamentów "Agent Flat" chce podziękować za pomoc w opracowaniu nazwy! Nazewnictwo nie jest łatwe. Faceci z "Gagarin Studio" poradzili sobie z tym bardzo dobrze. Rozpoczęcie nie było łatwe. Musimy zrozumieć, że proces twórczy jest zawsze nieprzewidywalny. Oferowano dodatkowe warianty, z których jedna trafiła prosto na cel!

Następnie zamówiliśmy i zaprojektowaliśmy logo. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego spojrzenia, nawet nie musieliśmy niczego zmieniać.

Chcemy zwrócić uwagę na doskonały stosunek jakości do ceny! A skuteczność i uprzejmość personelu jest poza pochwałami!

Praca z wami była przyjemnością.

Najlepsze życzenia!

Rudomina Victoria

Rudomina Victoria

Założycielka klubu kobiecego Novation

Dziękujemy kreatywnemu zespołowi studia Gagarin za opracowanie naszego logo. Praca wykonywana dokładnie, szybko i sprawnie. Wszystkie loga oferowane do wyboru są bardzo przyzwoite, wysokiej jakości i oryginalne. Otrzymaliśmy oryginały we wszystkich formatach, za które specjalne podziękowania! Specjaliści - to o zespole studia Gagarin!

Julia Listrovaya

Julia Listrovaya

Marketing - dyrektor
Ostatnio firma "Hydroinżynieria" dość owocnie współpracowała z "Gagarin Studio" i była zadowolona z logo i rozwoju stylu korporacyjnego. Zespół Studio bardzo szybko przystąpił do pracy, oferując wiele interesujących opcji na początku współpracy. Wszyscy uczestnicy procesu wysłuchali wszystkich naszych życzeń, których nie było kilka, a których nie wiedzieliśmy, jak zjednoczyć się razem. Jednak w "Gagarin Studio" koncepcja projektu stała się od razu jasna i ożywiona!

Od siebie chcemy powiedzieć - dziękuję bardzo za specjalistów, którzy wykonują nasze zamówienie, a także dziękuję za wysoki poziom wykonanej pracy.
Veronika D.

Veronika D.

Small Discoveries Preschool LLC
I advised a friend to contact in Gagarin studio, and I am very pleased that listen to him. The guys work fast and responsive. Together we discussed my vision of the project several times, so the logo was very bright and extraordinary. The team quickly responded to the questions, despite the fact that English is not their native language. However, they did everything in order to understand what the client needs. If the need arises, I will once again will return to them. Thank you!

Colin Pearson

Colin Pearson

SV Safire
I liked working with Gagarin studio! They are excellent designers who find a common language with our customers and try to follow their preferences. I recommend to all who need to design a logo.

Olga Khlopova

Olga Khlopova

Kierownik "Architektura turystyczna"

Logo jest niesamowite! Zdecydowanie w szybkim czasie będzie to znak towarowy, dziękuję, Gagarin Studio!

Olesya Perepecha

Olesya Perepecha

Marketing - dyrektor
Belgijska fabryka mebli Wood Line Interior bvba dziękuje Gagarin Studio za stworzenie efektownego i stylowego logo. Praca z Tobą była niezwykle interesująca i wygodna. Zespół studia to eksperci w swojej dziedzinie. Cieszymy się, że Cię wybraliśmy! Jesteś zespołem kreatywnych profesjonalistów, których teraz polecam wszystkim moim znajomym, a także partnerom biznesowym. Tak bardzo cię polubiłem, że jestem gotów doradzić każdemu, kto zna i potrzebuje takich usług.

Powodzenia i dobrobytu na rynku! Więcej dobrych klientów!
Pozdrawiam,
Olesya Perepecha i Geert De Ro
Kostya Leontovich

Kostya Leontovich

Dyrektor w School of Rock Musicball

Chcę podziękować studiu «Gagarin» za dobrze wykonaną pracę. Logo szkoły rockowej "MusicBall" okazało się idealne. Byłem mile zaskoczony tak profesjonalnym podejściem ze strony zespołu studyjnego. Wydajność i jakość usług po prostu podbija. Let's guys w ten sam sposób!

Denis Kalushka

Denis Kalushka

Działa w Terrasoft

Chłopaki stworzyli logo dla firmy CRM HUB, dla której teraz chcę im podziękować!

Prace zostały zakończone na czas. Z opcji proponowanych na początku logo - spodobały nam się dwie naraz! Wybrana opcja została opracowana zgodnie z naszymi wymaganiami bez żadnych problemów! Logo okazało się dość atrakcyjne i interesujące. W tym przypadku odpowiedni koszt tylko zadowolony.

Jewgienij Jakimenko

Jewgienij Jakimenko

Dyrektor regionalny w Domu Meblarskim "Davidos"

Chciałbym bardzo podziękować zespołowi Gagarin Studio za doskonale przygotowane logo. Byłem całkowicie zadowolony z pracy twojej firmy. Bardzo podobał mi się projektant, który pracował ze mną - ekspert w swojej dziedzinie. Oferowane rozsądne pomysły !!! Radzę wszystkim pracować z tą firmą!

Seog Janek

Seog Janek

Kierownik projektu

Dziękuję zespołowi za świetne logo !!! Mimo dość ciężkiego powrotu do zdrowia, na początku naszej współpracy doszliśmy do końca z bardzo pozytywnym wynikiem, jak mi się wydaje!

Życzę powodzenia w swojej pracy !!! Trzymaj to i nie przestawaj!

Victoria Rudomina

Victoria Rudomina

Założycielka klubu kobiecego Novation

Gotowi dołączyć do reszty i wyrazić wdzięczność dla Gagarin Studio. Zespół firmy był w stanie twórczo opracować logo dla naszej firmy i stworzyć przyjemne warunki do współpracy. Robot był wykonany z wysokiej jakości, pomimo napiętych terminów.

W krótkim czasie "Gagarin Studio" może wybierać spośród dużej ilości materiału, który nas uderzył! Cieszymy się, że znaleźliśmy godnych partnerów, gotowych rozdać oryginalny i ciekawy materiał. Otrzymaliśmy ostateczny wynik we wszystkich znanych formatach, dla których chcemy powiedzieć osobną rzecz - dzięki !!! Profesjonalny - to jedyny sposób, aby nazwać zbiorowe "Studio Gagarina".

Założycielem klubu kobiecego Novation jest Rudomina Victoria.

Katerina Sadovenko

Katerina Sadovenko

Marketing - dyrektor

Cieszymy się, że wybrałam was!!! Wszystko zostało zrobione na czas. Dziękuję Studio Gagarin za wykonaną pracę! Dziękuję. Z poważaniem, Katerina

Vadim Dyakov

Vadim Dyakov

Zastępca dyrektora

Zespół specjalistów pracujących w Gagarin Studio jest wykwalifikowany i dobrze zorientowany w branży. Po raz drugi pracuję z nimi i jestem całkowicie zadowolony z rezultatu! Radzę wszystkim innym pracować z chłopakami! Zespół jest super!

Александр Никулин

Александр Никулин

Marketing - dyrektor

Jestem niezmiernie wdzięczny "Gagarin Studio" za wspólną pracę. Mam nadzieję na dalszą owocną współpracę! Jeszcze raz dziękuję zespołowi GT Elephant.

Noellia

Noellia

Marketing - dyrektor

Dla mnie Gagarin Studio stworzyło logo oryginalnej marki odzieży damskiej. Projektant firmy uważnie słuchał wszystkich moich życzeń, nawet tych związanych z kombinacją kolorów i stylów. Potem zaproponowano mi kilka interesujących opcji do wyboru. Dziękuję "Gagarin Studio" za wykonaną pracę, ponieważ od razu udało mi się uzyskać logo o wysokiej jakości, które bardzo lubię. Dzięki za pracę!

Elizaveta Kovaleva

Elizaveta Kovaleva

Dyrektor marketingu
Dynamiczne logo sklepu internetowego boyler.com.ua
PROTOS-ALLIANCE, gotowy wyrazić mój podziw i wdzięczność dla zespołu firmy "Gagarin Studio". Zamówiliśmy logo flash do naszego sklepu online boyler.com.ua. Byliśmy zachwyceni uściskiem pracowni i niewiarygodnym poświęceniem wszystkich uczestników procesu. Nasza firma była zadowolona z podejścia "Gagarin Studio" do stworzenia logo i dokładnego spełnienia wszystkich życzeń z naszej strony."Gagarin Studio" są gotowe do wykonywania niezwykłych zadań szybko i ze smakiem. Zawsze wspierają opinie, które w jak największym stopniu przyciągają klienta. Dziękuję bardzo za dobry wynik i wspólną współpracę.

Z poważaniem, PROTOS ALLIANCE LLC.
Arzumanova Roxana

Arzumanova Roxana

Kierownik projektu "Boncake café"
Wyrażam moją wdzięczność dla Gagarin Studio za opracowanie nowoczesnego, zwięzłego i jasnego logo, które spełnia wymagania briefu i koncepcji. Projektant i grupa robocza biorąca udział w projekcie, słyszą klienta, są inicjatywni! Polecam!
Alexander Panov

Alexander Panov

Szef «Panov Group»

Zamówiłem opracowanie logo w studio "Gagarin". Wszystko jest realizowane bez opóźnień w czasie, jakościowo. Dwie najważniejsze zalety - ponad 40 oryginalnych wariantów logo do wyboru, a także fakt, że cały dialog od momentu złożenia wniosku do płatności końcowej został przeprowadzony zdalnie. Chłopaki, dzięki za profesjonalizm. Sukcesy w biznesie!

Constance Kondratieva

Constance Kondratieva

Kierownik studia "L`FORYOU"

Cieszymy się ze wszystkich zwycięstw) Zarówno małych, jak i dużych. A teraz mamy logo, nad którym pracowaliśmy bardzo dokładnie wraz z zespołem wspaniałych specjalistów z Gagarin Studio! Dziękuję

Novikova Victoria

Novikova Victoria

Partner zarządzający "UMIX Media"

Dzięki zespołowi studio Gagarin za szybką, jasną i wysokiej jakości pracę nad projektowaniem logo. Tutaj zrozumieją wasze życzenia i marzenia!

 

Kogun Bogdan

Kogun Bogdan

Kierownik pracowni "Divin Art"

Mnie bardzo spodobało się z wami pracować. Dziękuję!

Inna Voloshina

Inna Voloshina

Kierownik sklepu odzieżowego "Mon Amour"

Współpraca ze Studiem Projektowym "Gagarin" przyniosła nam zarówno praktyczny rezultat w formie logo, jak i przyjemność z tego procesu. Parada zrealizowanych projektów po szczegółowym rozważeniu zaciąga w proces twórczy i daje estetyczną przyjemność! Mila premia)) Dziękujemy za pracę i, oczywiście, za Certyfikaty !!! Dalej będzie ...

Christina Belinskaya

Christina Belinskaya

Zastępca dyrektora

Dziękuję bardzo Gagarin Studio! Kompetentna komunikacja z klientem i doskonałe zasoby kreatywnego projektu dały nam logo, które w pełni ucieleśniało dźwięczny pomysł, a nawet okazało się głębsze i jaśniejsze niż oczekiwano. Można nawet powiedzieć, że wraz ze zmianą formy (logo, identyfikacji wizualnej) istota się zmieniła: firma zmieniła się od wewnątrz, a biznes osiągnął nowy poziom. Doskonałe stworzenie Gagarin Studio stało się jedną z cegieł, które stały się naszym głównym wzrostem. Dzięki im jeszcze raz!

 

Demidenko Tatyana

Demidenko Tatyana

Projektant

Dziękuję bardzo za dobrą i szybką pracę!

Bogdan Gorodovoi

Bogdan Gorodovoi

Szef kawiarni "Arel"

Wielkie dzięki dla projektantów za projektowane logo, ci ludzie wykonują świetnie swoją pracą! Przyjaciele w nieszczęściu z pewnością zostaną do was wysłani!

Charczenko Dmitrij

Charczenko Dmitrij

Prawnik

Pomysł stworzenia własnego logo przyszedł mi do głowy dawno temu. W Internecie przejrzałem setki logo firm prawniczych i prawników indywidualnych, po czym starałem się wdrożyć własne. Ale połączenie wielkich liter w moim imieniu i nazwisku, które chciałem wprowadzić w logo, skomplikowało sytuację. Postanowiłem poprosić o pomoc Gagarin Studio. Projektanci mile mnie zaskoczyli, ponieważ wpadli na mój pomysł i dosłownie zrealizowali go od pierwszego razu. W rezultacie logo zostało przyjęte bez zmian i ulepszeń. Dziękuję za wykonaną pracę. Pamiętam, aby polecić znajomym.

 Natalia Smakota

Natalia Smakota

Szef butiku "Yellow"

Chcę wam podziękować za pracę, którą wykonaliście! Bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie! Polecam do współpracy.

Bezverhaya Julia

Bezverhaya Julia

Szef JSC "USO"

Dzięki Gagarin Studio za stworzenie logo dla naszej kancelarii. Praca z wami była przyjemnością. Jesteśmy wdzięczni za skuteczność i wysoką jakość realizacji zamówień. Życzymy powodzenia i dalszego rozwoju!

Eugene

Eugene

Kierownik firmy "Aquaclimat"

"Zamówiliśmy logo w studio Gagarin, byliśmy zadowoleni z pracy, ponieważ nie wiedzieliśmy, jakie logo chcielibyśmy zobaczyć w momencie składania zamówienia, z naszych" skromnych "opisów, projektant był w stanie podkreślić to, co było dla nas ważne, nawet nie mogliśmy wybrać który zostawić? Podobało się, że projektant bardzo dokładnie wybrał schemat czcionki i kolorów dla każdej z proponowanych opcji

Chciałbym życzyć twórczej inspiracji i sukcesu "Gagarin Studio" i podziękować za to podejście do pracy. "

Tischenkova I. Yu.

Tischenkova I. Yu.

Kier. Studio projektowania wnętrz BenoneDesign

Chcemy wyrazić wdzięczność i życzymy twórczego sukcesu pracowni GAGARIN! Za uważne podejście do życzeń klienta, szybką pracy i doskonały rezultat! Nasze logo jest bardzo nowoczesne i stylowe. Skontaktuj się ze studio GAGARIN, jeśli chcesz rozpoznawalny i niezapomniany styl!

Katherine Gasser

Katherine Gasser

Project Manager

Dziękuję za wykonaną pracę! Wszystko zrobiono w bardzo wysokiej jakości, profesjonalnie i na czas! Nasza firma jest bardzo zadowolona z nowej identyfikacji wizualnej! Każdy, kto zdecydował się skontaktować ze Studio Projektowym "Gagarin Studio" - dokonałeś właściwego wyboru!

Olga Spirina

Olga Spirina

Kierownik pracowni projektowej Sp-interior

Dziękuję Gagarinstudio za wydajność i wysoką jakość wyników. Wzór logo na moim zamówieniu jest wykonany na wysokim profesjonalnym poziomie, prawie bez zmian przyjęty przez nas i całkowicie odpowiada zadaniu. Polecam do współpracy!

 Z poważaniem, Olga Spirina

Zadvorny Andrey

Zadvorny Andrey

Partner YB "Vertical"

"Oryginalna idea logo pojawiła się u nas, projektanci Studio bardzo szybko wpadli na pomysł i wdrożyli go w kilku wariantach (pomimo tego, że zapłaciliśmy za 2 - dali nam aż 4!) Minęły tylko 2 dni od momentu zamówienia do otrzymania kodu źródłowego, w cenie 900 uah

Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, szybkości i ceny, dziękujemy, poprosimy o dalszy rozwój stylu firmowego i polecimy go znajomym.

P.S. – do tego wszystkiego, bony podarunkowe na dodatkowe usługi – to bardzo miłe.

Koszt prac

Design L
6-9 dni
960
ZAMÓWIĆ więcej
Dla kogo jest ten pakiet?
Potrzebuję tylko koncepcji projektowych strony głównej i odwrócenia. My sami zrobimy rozmieszczenie.
 • Podamy 1 koncepcję strony głównej i odwrócenia.
 • Bezpłatna zmiana wybranej koncepcji
 • Projekcja 3D projektu (jak projekt będzie wyglądać w życiu)
 • Wybór koloru i czcionki
 • Pliki źródłowe gotowe do drukowania (.ai)
ZAMÓWIĆ
Design XL
8-11 dni
od 1280
ZAMÓWIĆ więcej
Dla kogo jest ten pakiet?
Potrzebuję tylko koncepcji projektowych strony głównej i odwrócenia. My sami zrobimy rozmieszczenie.
 • Przedstawmy 2 koncepcje 1 strony głównej i zwrotu.
 • Bezpłatna zmiana wybranej koncepcji
 • Projekcja 3D projektu (jak projekt będzie wyglądać w życiu)
 • Wybór koloru i czcionki
 • Pliki źródłowe gotowe do drukowania (.ai)
ZAMÓWIĆ
ADAPATACJA
cena za 1 str.
od 100
ZAMÓWIĆ więcej
Dla kogo jest ten pakiet?
Jest projekt okładki i strony rozłożonej, musisz zaprojektować wszystkie strony.
 • Profesjonalny układ strony i układ wszystkich elementów
 • Usługi fotograficzne (dodatkowa płatność)
 • Projekcja 3D projektu (jak projekt będzie wyglądać w życiu)
 • Pliki źródłowe gotowe do drukowania (.ai)
 • Koszt nie obejmuje opracowania projektu okładki i rozłożonej strony
 • Przy dużej ilości stron – rabaty
ZAMÓWIĆ
COPYWRITING
cena za 1000 znaków
od 100
ZAMÓWIĆ więcej
Dla kogo jest ten pakiet?
Są krótkie dane, należy napisać tekst i znaleźć zdjęcie.
 • Analiza branży
 • Pisanie tekstu do sprzedaży
 • Koszt nie obejmuje opracowania projektu okładki i rozłożonej strony 
 • Usługi fotograficzne (dodatkowa płatność)
 • Przy dużej ilości stron – rabaty
ZAMÓWIĆ
Za co płacisz w zwykłym studiu projektowym?
patrzeć

Płacisz za co nie wpływa na wynik

 • 36,2% Projekt
 • 28,3% Wynajem biura
 • 20,3% Pensja managerów
 • 09,1% Inne wydatki
 • 06,1% Kawa/herbata
Za co płacisz w studio "Gagarin"?
patrzeć

Płacisz tylko za designe

 • 85% Projekt
 • 15% Pensja managerów
Dlatego z nami opłacalne!
Nie znalazłeś przykładów prac na twój temat?

ZNAJDZIEMY I WYŚLIMY NA TWÓJ E-MAIL

Rosja

Moskwa, ul. Profsoyuznaya, 3

8 800 555 36 07

bezpłatnie dla Rosji

info@gagarinagency.ru
www.gagarinagency.ru
Kazachstan

Almaty, ul. Tole Bee, 23A, z. 34

info@gagarinlstudio.kz
www.gagarinstudio.kz
Białoruś

Mińsk, 10 Pobediteley Ave.

8 200 321 02 80

Połączenia z Białorusią są bezpłatne

info@studiogagarin.by
www.studiogagarin.by
Ukraina

Kijów, ul. Wyszgorodskaja, 12

0 800 33 10 25

Darmowe na Ukrainie

info@gagarinstudio.com.ua
www.gagarinstudio.com.ua

GŁÓWNA KONCEPCJA I ZADANIA DESIGNU KATALOGU 

Opracowanie katalogu- proces twórczy, który wymaga nie tylko dużej cząstki wziętości, ale i dobrego gustu, uczucia i wiedzy tego zakresu rynku, dla którego planuje się jego stworzenie. I błędnego a głównie, poprawnie załatwionego formalnie designu katalogu w pełnej objętości nie będzie wykonywał swoje zadania.

Design kataloguprzedstawia cały zestaw instrumentów graficznych i tekstowych, które pomagają przedstawioną w rodzaju drukarskim informację zaprezentować z najlepszej strony.  W wyniku u potencjalnego klienta formuje się wyraźne i, głównie, prawidłowe pojęcie o kompanii, a także jej produkcie.

Nasz zespół przy stworzeniu designu katalogu kieruje się, przede wszystkim, życzeniami zleceniodawcy, lecz przy czym uwzględnia również specyfikę jego działalności. My aktywnie współpracujemy z klientem dla maksymalnego rozumienia tego, które zadania musi decydować przyszły produkt. Najczęściej chodzi o takich:


 • stymulacja u konsumentów życzenia nabyć towar (proste sprzedaży);
 • popychanie konsumenta do otrzymania dokładniejszej informacji o produkcie, która prezentuje się w katalogu;
 • akcenty na przewagach produktu (w tym jest brana pod uwagę rozsądna cena) i t.d.

Wychodząc z otrzymanej informacji, fachowcy «Gagarinstudio» opracowują jakościową i efektywną koncepcję, która by w całości odpowiadała celom kompanii klienta. Koszt projektu zależy, w pierwszej kolejności, od trudności pracy, a także dodatkowych życzeń naszych klientów. Jesteśmy gotowi zaproponować idealne połączenie: gatunkowy produkt + rozsądna cena dla twego biznesu w Kijowie, Charkowie, Odessie i Dnieprze.

 

JAK NASZA KOMPANIA STWARZA DESIGN KATALOGU

Jeśli zwrócisz do nas, a więc, chcesz, żeby design katalogu nie tylko odpowiadał firmowemu stylowi twojej firmy, ale i efektywnie prezentował i pomagał posuwać produkt. Pracę zespołu «Gagarinstudio» przy opracowaniu produktu można rozdzielić na kilka etapów:


 1. Zapoznanie się z działalnością zleceniodawcy, wyjaśnienie zadań, które musi decydować w przyszłości gotowy produkt.
 2. Dokładne badanie rynku, na którym spełnia działalność nasz klient. To koniecznie po to, żeby stwarzany katalog w całości mógł wykonać swoje funkcje i we właściwy sposób zainteresować konsumenta.
 3. Przygotowanie jakościowej informacji i jej strukturalizacja, dobór zdjęć, stworzenie unikalnej wizualizacji i t.d.
 4. Przygotowanie nałożenia dla zapoznania się zleceniodawcy z otrzymanym produktem.
 5. Zatwierdzenie projektu. Wysyłka jego do druku.

Jak możesz przekonać się,stworzenie designu katalogu- proces nie tylko twórczy, a i dosyć pracochłonny. Jednak koszt gotowego projektu, niewątpliwie, cię ucieszy. Właśnie dla tego «Gagarinstudio» można z rezonem nazwać fachowcem swojej sprawy na rynku IT Ukrainy. Dołączaj się!

 

DESIGN KATALOGU: CO TO JEST I JAKA JEGO ROLA

Katalog dla kompanii - ważny instrument, który pomaga skierowywać biznes w prawidłowym kierunku, ponieważ on jest wzrokową prezentacją działalności firmy. Opracowanie tego produktu - proces dosyć pracochłonny i wymagający nie tylko uwagi i wziętości, ale i niektórych wiedz zakresu rynku, na którym pozycjonuje siebie klient.

Żeby katalog w całości wykonał wszystkie swoje zadania, ostateczną uprzejmość trzeba okazywać pytaniu opracowania jego designu. Podobnego rodzaju problemy i powołany decydować zespół «Gagarinstudio».

Co to jest design katalogu? To drukarski wielostronicowy projekt z ilustracjami, celem którego jest maksymalnie prawidłowe doniesienie zaznaczonej w nim informacji do potencjalnego klienta.

Przy stworzeniu design katalogu nasi fachowcy kierują się niestandardowymi metodami, które włączają w obowiązkowym trybie znajomość nie tylko z właściwościami firmy klienta i wyrabianym produktem/usługą, ale i specyfiką rynku, na którym jest biznes. Opracowanie projektu włącza również ciasne obcowanie z klientem dla ujawnienia zadań, które będzie musiał wykonywać gotowy projekt.

Otrzymawszy konieczną informację, fachowcy «Gagarinstudio» opracowują indywidualistyczną koncepcję, zdolną pod prawidłowym kątem podać informację o biznesie klienta. Koszt projektu bezpośrednio będzie zależał od rozmiaru i trudności pracy. Możesz skorzystać z naszych usług bez względu na miejsce rozmieszczenia twego biznesu (Kijów, Dniepr, Charków, Odessa). Stworzymy dla ciebie gatunkowy projekt, i cena cię obowiązkowo ucieszy.

 

JAK STWARZAMY DESIGN KATALOGU TOWARÓW

Nasz zespół zawsze wychodzi za ramki szablonowości, a to oznacza jedno: jeśli zdecydowałeś odwołać się do nas, to stworzenie produktu będzie zrealizowano nie tylko dla jakościowej prezentacji twego biznesu, ale i dla efektywnego jego przesuwania.

Przy stworzeniu design katalogu kierujemy się pewnym schematem, który koryguje się i jest modyfikowany w każdym indywidualistycznym wypadku :


 1. Ciasne obcowanie z klientem w celu wyjaśnienia wszystkich zadań, co polega na przyszły produkt.
 2. Rzetelne badanie segmentu rynku, na którym spełnia działalność nasz klient. To robi się po to, żeby ujawnić wszystkie właściwości rynku, ocenić konkurentów i wyznaczyć konsumentów.
 3. Stworzenie poprzedniego projektu, który będzie włączał przygotowaną i we właściwy sposób strukturuje informację, pokrzepioną jakościowymi unikalnymi ilustracjami.
 4. Przygotowanie nałożenia do zatwierdzenia przez zleceniodawcę i uzgodnienia możliwych pytań, detali, wnoszenia korygowań.
 5. Prezentacja gotowego katalogu.

Na ogół, proces stworzenia jakościowego designu dla katalogu jest bardzo złożony i wymaga istotnych kosztów czasu i zasobów. Lecz, nie po prosto uchodzimy za fachowca IT -rynku Ukrainy, a to oznacza, że stworzony przez nas produkt można śmiało nazwać jakościowym. Jego koszt zależy od trudności wykonanej pracy. Jednak cena gotowego produktu cię przyjemnie zdziwi.

Dziękuję za zgłoszenie!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

<