OPRACOWANIE SYSTEMU IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ I LOGO

Studio Brandingowe tożsamość firmy, brand book, strategia dowolna złożoność

SYSTEMU IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ:

OPRACOWANIE LOGO

Jeśli już posiadasz logo, to jego koszt odejmujemy.

BLANKIET FIRMOWY

WIZYTÓWKI

Korporacyjne i osobiste

DESIGNE KOPERTY

DESIGNE TEKI

FIGURY O NAS

6 lat / 1200 + udane projekty / zespół 28 projektantów.

GWARANCJE

Jeśli żaden wariant logo nie będzie pasować - wykonamy od 1 do 4 koncepcji za darmo

ZAOSZCZĘDŹ DO 30%

Specjalizujemy się w pracy zdalnej - płacisz tylko za projekt, a nie za wynajem biura czy kawę dla pracowników.

ŚWIATOWE DOŚWIADCZENIE

Pomyślnie zrealizowano ponad 20 projektów dla klientów zagranicznych (USA / Kanada / Anglia itp.)
naucz się ratować swoje

pieniądze i czas

praca z nami
* Przesyłając wniosek, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.


TOP CASES

Nasz wkład w historię sukcesu naszych klientów
zobacz wszystko

Recenzje

Daria Volosova

Daria Volosova

Activation Specialist In Reckitt Benckiser Group

Drodzy partnerzy!

Dziękuję za owocną współpracę.

Chciałbym wymienić kreatywne podejście do pracy, ciekawe pomysły i NAJWAŻNIEJSZE! gotowość do pracy o każdej porze dnia i efektywne tworzenie w bardzo krótkim czasie.

Chętnie pomożemy w opracowaniu kolejnych projektów.

Eduard Enasel

Eduard Enasel

Aquiver- clothing startup
I can recommend to all professional designers from Gagarin studio. The guys surpassed all my expectations. If you need a talented performer for the development of graphic design, then Gagarin studio - what you need. When needed, be sure to contact you aga
Ksenia Kuzko

Ksenia Kuzko

Kierownik projektu "Agent Flat"

Zespół Apartamentów "Agent Flat" chce podziękować za pomoc w opracowaniu nazwy! Nazewnictwo nie jest łatwe. Faceci z "Gagarin Studio" poradzili sobie z tym bardzo dobrze. Rozpoczęcie nie było łatwe. Musimy zrozumieć, że proces twórczy jest zawsze nieprzewidywalny. Oferowano dodatkowe warianty, z których jedna trafiła prosto na cel!

Następnie zamówiliśmy i zaprojektowaliśmy logo. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego spojrzenia, nawet nie musieliśmy niczego zmieniać.

Chcemy zwrócić uwagę na doskonały stosunek jakości do ceny! A skuteczność i uprzejmość personelu jest poza pochwałami!

Praca z wami była przyjemnością.

Najlepsze życzenia!

Rudomina Victoria

Rudomina Victoria

Założycielka klubu kobiecego Novation

Dziękujemy kreatywnemu zespołowi studia Gagarin za opracowanie naszego logo. Praca wykonywana dokładnie, szybko i sprawnie. Wszystkie loga oferowane do wyboru są bardzo przyzwoite, wysokiej jakości i oryginalne. Otrzymaliśmy oryginały we wszystkich formatach, za które specjalne podziękowania! Specjaliści - to o zespole studia Gagarin!

Julia Listrovaya

Julia Listrovaya

Marketing - dyrektor
Ostatnio firma "Hydroinżynieria" dość owocnie współpracowała z "Gagarin Studio" i była zadowolona z logo i rozwoju stylu korporacyjnego. Zespół Studio bardzo szybko przystąpił do pracy, oferując wiele interesujących opcji na początku współpracy. Wszyscy uczestnicy procesu wysłuchali wszystkich naszych życzeń, których nie było kilka, a których nie wiedzieliśmy, jak zjednoczyć się razem. Jednak w "Gagarin Studio" koncepcja projektu stała się od razu jasna i ożywiona!

Od siebie chcemy powiedzieć - dziękuję bardzo za specjalistów, którzy wykonują nasze zamówienie, a także dziękuję za wysoki poziom wykonanej pracy.
Veronika D.

Veronika D.

Small Discoveries Preschool LLC
I advised a friend to contact in Gagarin studio, and I am very pleased that listen to him. The guys work fast and responsive. Together we discussed my vision of the project several times, so the logo was very bright and extraordinary. The team quickly responded to the questions, despite the fact that English is not their native language. However, they did everything in order to understand what the client needs. If the need arises, I will once again will return to them. Thank you!

Colin Pearson

Colin Pearson

SV Safire
I liked working with Gagarin studio! They are excellent designers who find a common language with our customers and try to follow their preferences. I recommend to all who need to design a logo.

Olga Khlopova

Olga Khlopova

Kierownik "Architektura turystyczna"

Logo jest niesamowite! Zdecydowanie w szybkim czasie będzie to znak towarowy, dziękuję, Gagarin Studio!

Olesya Perepecha

Olesya Perepecha

Marketing - dyrektor
Belgijska fabryka mebli Wood Line Interior bvba dziękuje Gagarin Studio za stworzenie efektownego i stylowego logo. Praca z Tobą była niezwykle interesująca i wygodna. Zespół studia to eksperci w swojej dziedzinie. Cieszymy się, że Cię wybraliśmy! Jesteś zespołem kreatywnych profesjonalistów, których teraz polecam wszystkim moim znajomym, a także partnerom biznesowym. Tak bardzo cię polubiłem, że jestem gotów doradzić każdemu, kto zna i potrzebuje takich usług.

Powodzenia i dobrobytu na rynku! Więcej dobrych klientów!
Pozdrawiam,
Olesya Perepecha i Geert De Ro
Kostya Leontovich

Kostya Leontovich

Dyrektor w School of Rock Musicball

Chcę podziękować studiu «Gagarin» za dobrze wykonaną pracę. Logo szkoły rockowej "MusicBall" okazało się idealne. Byłem mile zaskoczony tak profesjonalnym podejściem ze strony zespołu studyjnego. Wydajność i jakość usług po prostu podbija. Let's guys w ten sam sposób!

Denis Kalushka

Denis Kalushka

Działa w Terrasoft

Chłopaki stworzyli logo dla firmy CRM HUB, dla której teraz chcę im podziękować!

Prace zostały zakończone na czas. Z opcji proponowanych na początku logo - spodobały nam się dwie naraz! Wybrana opcja została opracowana zgodnie z naszymi wymaganiami bez żadnych problemów! Logo okazało się dość atrakcyjne i interesujące. W tym przypadku odpowiedni koszt tylko zadowolony.

Jewgienij Jakimenko

Jewgienij Jakimenko

Dyrektor regionalny w Domu Meblarskim "Davidos"

Chciałbym bardzo podziękować zespołowi Gagarin Studio za doskonale przygotowane logo. Byłem całkowicie zadowolony z pracy twojej firmy. Bardzo podobał mi się projektant, który pracował ze mną - ekspert w swojej dziedzinie. Oferowane rozsądne pomysły !!! Radzę wszystkim pracować z tą firmą!

Seog Janek

Seog Janek

Kierownik projektu

Dziękuję zespołowi za świetne logo !!! Mimo dość ciężkiego powrotu do zdrowia, na początku naszej współpracy doszliśmy do końca z bardzo pozytywnym wynikiem, jak mi się wydaje!

Życzę powodzenia w swojej pracy !!! Trzymaj to i nie przestawaj!

Victoria Rudomina

Victoria Rudomina

Założycielka klubu kobiecego Novation

Gotowi dołączyć do reszty i wyrazić wdzięczność dla Gagarin Studio. Zespół firmy był w stanie twórczo opracować logo dla naszej firmy i stworzyć przyjemne warunki do współpracy. Robot był wykonany z wysokiej jakości, pomimo napiętych terminów.

W krótkim czasie "Gagarin Studio" może wybierać spośród dużej ilości materiału, który nas uderzył! Cieszymy się, że znaleźliśmy godnych partnerów, gotowych rozdać oryginalny i ciekawy materiał. Otrzymaliśmy ostateczny wynik we wszystkich znanych formatach, dla których chcemy powiedzieć osobną rzecz - dzięki !!! Profesjonalny - to jedyny sposób, aby nazwać zbiorowe "Studio Gagarina".

Założycielem klubu kobiecego Novation jest Rudomina Victoria.

Katerina Sadovenko

Katerina Sadovenko

Marketing - dyrektor

Cieszymy się, że wybrałam was!!! Wszystko zostało zrobione na czas. Dziękuję Studio Gagarin za wykonaną pracę! Dziękuję. Z poważaniem, Katerina

Vadim Dyakov

Vadim Dyakov

Zastępca dyrektora

Zespół specjalistów pracujących w Gagarin Studio jest wykwalifikowany i dobrze zorientowany w branży. Po raz drugi pracuję z nimi i jestem całkowicie zadowolony z rezultatu! Radzę wszystkim innym pracować z chłopakami! Zespół jest super!

Александр Никулин

Александр Никулин

Marketing - dyrektor

Jestem niezmiernie wdzięczny "Gagarin Studio" za wspólną pracę. Mam nadzieję na dalszą owocną współpracę! Jeszcze raz dziękuję zespołowi GT Elephant.

Noellia

Noellia

Marketing - dyrektor

Dla mnie Gagarin Studio stworzyło logo oryginalnej marki odzieży damskiej. Projektant firmy uważnie słuchał wszystkich moich życzeń, nawet tych związanych z kombinacją kolorów i stylów. Potem zaproponowano mi kilka interesujących opcji do wyboru. Dziękuję "Gagarin Studio" za wykonaną pracę, ponieważ od razu udało mi się uzyskać logo o wysokiej jakości, które bardzo lubię. Dzięki za pracę!

Elizaveta Kovaleva

Elizaveta Kovaleva

Dyrektor marketingu
Dynamiczne logo sklepu internetowego boyler.com.ua
PROTOS-ALLIANCE, gotowy wyrazić mój podziw i wdzięczność dla zespołu firmy "Gagarin Studio". Zamówiliśmy logo flash do naszego sklepu online boyler.com.ua. Byliśmy zachwyceni uściskiem pracowni i niewiarygodnym poświęceniem wszystkich uczestników procesu. Nasza firma była zadowolona z podejścia "Gagarin Studio" do stworzenia logo i dokładnego spełnienia wszystkich życzeń z naszej strony."Gagarin Studio" są gotowe do wykonywania niezwykłych zadań szybko i ze smakiem. Zawsze wspierają opinie, które w jak największym stopniu przyciągają klienta. Dziękuję bardzo za dobry wynik i wspólną współpracę.

Z poważaniem, PROTOS ALLIANCE LLC.
Arzumanova Roxana

Arzumanova Roxana

Kierownik projektu "Boncake café"
Wyrażam moją wdzięczność dla Gagarin Studio za opracowanie nowoczesnego, zwięzłego i jasnego logo, które spełnia wymagania briefu i koncepcji. Projektant i grupa robocza biorąca udział w projekcie, słyszą klienta, są inicjatywni! Polecam!
Alexander Panov

Alexander Panov

Szef «Panov Group»

Zamówiłem opracowanie logo w studio "Gagarin". Wszystko jest realizowane bez opóźnień w czasie, jakościowo. Dwie najważniejsze zalety - ponad 40 oryginalnych wariantów logo do wyboru, a także fakt, że cały dialog od momentu złożenia wniosku do płatności końcowej został przeprowadzony zdalnie. Chłopaki, dzięki za profesjonalizm. Sukcesy w biznesie!

Constance Kondratieva

Constance Kondratieva

Kierownik studia "L`FORYOU"

Cieszymy się ze wszystkich zwycięstw) Zarówno małych, jak i dużych. A teraz mamy logo, nad którym pracowaliśmy bardzo dokładnie wraz z zespołem wspaniałych specjalistów z Gagarin Studio! Dziękuję

Novikova Victoria

Novikova Victoria

Partner zarządzający "UMIX Media"

Dzięki zespołowi studio Gagarin za szybką, jasną i wysokiej jakości pracę nad projektowaniem logo. Tutaj zrozumieją wasze życzenia i marzenia!

 

Kogun Bogdan

Kogun Bogdan

Kierownik pracowni "Divin Art"

Mnie bardzo spodobało się z wami pracować. Dziękuję!

Inna Voloshina

Inna Voloshina

Kierownik sklepu odzieżowego "Mon Amour"

Współpraca ze Studiem Projektowym "Gagarin" przyniosła nam zarówno praktyczny rezultat w formie logo, jak i przyjemność z tego procesu. Parada zrealizowanych projektów po szczegółowym rozważeniu zaciąga w proces twórczy i daje estetyczną przyjemność! Mila premia)) Dziękujemy za pracę i, oczywiście, za Certyfikaty !!! Dalej będzie ...

Christina Belinskaya

Christina Belinskaya

Zastępca dyrektora

Dziękuję bardzo Gagarin Studio! Kompetentna komunikacja z klientem i doskonałe zasoby kreatywnego projektu dały nam logo, które w pełni ucieleśniało dźwięczny pomysł, a nawet okazało się głębsze i jaśniejsze niż oczekiwano. Można nawet powiedzieć, że wraz ze zmianą formy (logo, identyfikacji wizualnej) istota się zmieniła: firma zmieniła się od wewnątrz, a biznes osiągnął nowy poziom. Doskonałe stworzenie Gagarin Studio stało się jedną z cegieł, które stały się naszym głównym wzrostem. Dzięki im jeszcze raz!

 

Demidenko Tatyana

Demidenko Tatyana

Projektant

Dziękuję bardzo za dobrą i szybką pracę!

Bogdan Gorodovoi

Bogdan Gorodovoi

Szef kawiarni "Arel"

Wielkie dzięki dla projektantów za projektowane logo, ci ludzie wykonują świetnie swoją pracą! Przyjaciele w nieszczęściu z pewnością zostaną do was wysłani!

Charczenko Dmitrij

Charczenko Dmitrij

Prawnik

Pomysł stworzenia własnego logo przyszedł mi do głowy dawno temu. W Internecie przejrzałem setki logo firm prawniczych i prawników indywidualnych, po czym starałem się wdrożyć własne. Ale połączenie wielkich liter w moim imieniu i nazwisku, które chciałem wprowadzić w logo, skomplikowało sytuację. Postanowiłem poprosić o pomoc Gagarin Studio. Projektanci mile mnie zaskoczyli, ponieważ wpadli na mój pomysł i dosłownie zrealizowali go od pierwszego razu. W rezultacie logo zostało przyjęte bez zmian i ulepszeń. Dziękuję za wykonaną pracę. Pamiętam, aby polecić znajomym.

 Natalia Smakota

Natalia Smakota

Szef butiku "Yellow"

Chcę wam podziękować za pracę, którą wykonaliście! Bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie! Polecam do współpracy.

Bezverhaya Julia

Bezverhaya Julia

Szef JSC "USO"

Dzięki Gagarin Studio za stworzenie logo dla naszej kancelarii. Praca z wami była przyjemnością. Jesteśmy wdzięczni za skuteczność i wysoką jakość realizacji zamówień. Życzymy powodzenia i dalszego rozwoju!

Eugene

Eugene

Kierownik firmy "Aquaclimat"

"Zamówiliśmy logo w studio Gagarin, byliśmy zadowoleni z pracy, ponieważ nie wiedzieliśmy, jakie logo chcielibyśmy zobaczyć w momencie składania zamówienia, z naszych" skromnych "opisów, projektant był w stanie podkreślić to, co było dla nas ważne, nawet nie mogliśmy wybrać który zostawić? Podobało się, że projektant bardzo dokładnie wybrał schemat czcionki i kolorów dla każdej z proponowanych opcji

Chciałbym życzyć twórczej inspiracji i sukcesu "Gagarin Studio" i podziękować za to podejście do pracy. "

Tischenkova I. Yu.

Tischenkova I. Yu.

Kier. Studio projektowania wnętrz BenoneDesign

Chcemy wyrazić wdzięczność i życzymy twórczego sukcesu pracowni GAGARIN! Za uważne podejście do życzeń klienta, szybką pracy i doskonały rezultat! Nasze logo jest bardzo nowoczesne i stylowe. Skontaktuj się ze studio GAGARIN, jeśli chcesz rozpoznawalny i niezapomniany styl!

Katherine Gasser

Katherine Gasser

Project Manager

Dziękuję za wykonaną pracę! Wszystko zrobiono w bardzo wysokiej jakości, profesjonalnie i na czas! Nasza firma jest bardzo zadowolona z nowej identyfikacji wizualnej! Każdy, kto zdecydował się skontaktować ze Studio Projektowym "Gagarin Studio" - dokonałeś właściwego wyboru!

Olga Spirina

Olga Spirina

Kierownik pracowni projektowej Sp-interior

Dziękuję Gagarinstudio za wydajność i wysoką jakość wyników. Wzór logo na moim zamówieniu jest wykonany na wysokim profesjonalnym poziomie, prawie bez zmian przyjęty przez nas i całkowicie odpowiada zadaniu. Polecam do współpracy!

 Z poważaniem, Olga Spirina

Zadvorny Andrey

Zadvorny Andrey

Partner YB "Vertical"

"Oryginalna idea logo pojawiła się u nas, projektanci Studio bardzo szybko wpadli na pomysł i wdrożyli go w kilku wariantach (pomimo tego, że zapłaciliśmy za 2 - dali nam aż 4!) Minęły tylko 2 dni od momentu zamówienia do otrzymania kodu źródłowego, w cenie 900 uah

Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, szybkości i ceny, dziękujemy, poprosimy o dalszy rozwój stylu firmowego i polecimy go znajomym.

P.S. – do tego wszystkiego, bony podarunkowe na dodatkowe usługi – to bardzo miłe.

Koszt prac

Mini
1 wersja
1445
ZAMÓWIĆ więcej
Dla kogo jest ten pakiet?
Mam logo, potrzebuję taniego projektu z elementami markowymi.
 • Włącza opracowanie: wizytówek/formularze/kopert/folderów
 • Podamy 1 koncepcję wszystkich przedmiotów
 • Dostosowanie spersonalizowanych danych wizytówek dla wszystkich pracowników za darmo
 • Projekcja elementów projektu na powierzchni w życiu
 • Zrobimy za 6-9 dni
 • Wybór koloru i czcionki 
 • Pliki źródłowe gotowe do drukowania (.ai)
 • Pełny transfer praw
ZAMÓWIĆ
Start
1 wersja
2250
ZAMÓWIĆ więcej
Dla kogo jest ten pakiet?
Mam szkic logo i dokładne życzenia dotyczące projektu identyfikacji wizualnej.
 • Uwzględniono opracowanie projektu: logo/wizytówek/formularze/kopert/folderów
 • Opracowanie 2 wariantów logo
 • Opracowanie 1 koncepcji wszystkich elementów identyfikacji wizualnej
 • Monitorowanie projektu online 
 • Dostosowanie spersonalizowanych danych wizytówek dla wszystkich pracowników za darmo
 • Opracowanie projektu na powierzchni identyfikacji wizualnej
 • Projektowanie logo - 5-8 dni
 • Rozwój identyfikacji wizualnej - 6-9 dni
 • Wybór koloru i czcionki logo
 • Jeśli masz logo, koszt zostanie odjęty za to
 • Pliki źródłowe gotowe do drukowania (.ai)
 • 10% zniżki na druk
ZAMÓWIĆ
Optymalny
2 wersje
2727
ZAMÓWIĆ więcej
Dla kogo jest ten pakiet?
Mam zrozumienie, czego chce - potrzebuję wdrożenia.
 • Uwzględniono opracowanie projektu: logo/wizytówek/formularze/kopert/folderów
 • Opracowanie 4 wariantów logo
 • Opracowanie 2 koncepcji wszystkich elementów identyfikacji wizualnej
 • Dostosowanie spersonalizowanych danych wizytówek dla wszystkich pracowników za darmo
 • Opracowanie projektu na powierzchni identyfikacji wizualnej
 • Projektowanie logo - 7-10 dni
 • Rozwój identyfikacji wizualnej - 9-12 dni
 • Wybór koloru i czcionki logo
 • Jeśli masz logo, koszt zostanie odjęty za to
 • Pliki źródłowe gotowe do drukowania (.ai)
 • 10% zniżki na druk
ZAMÓWIĆ
Premium
3 wersje
3050
ZAMÓWIĆ więcej
Dla kogo jest ten pakiet?
Chcę więcej wariantów, aby ułatwić wybór.
 • Uwzględniono opracowanie projektu: logo/wizytówek/formularze/kopert/folderów
 • Opracowanie 6 wariantów logo
 • Opracowanie 3 koncepcji wszystkich elementów identyfikacji wizualnej
 • Monitorowanie projektu online 
 • Dostosowanie spersonalizowanych danych wizytówek dla wszystkich pracowników za darmo
 • Opracowanie projektu na powierzchni identyfikacji wizualnej
 • Projektowanie logo - 10-13 dni
 • Rozwój identyfikacji wizualnej - 12-15 dni
 • Wybór koloru i czcionki logo
 • Jeśli masz logo, koszt zostanie odjęty za to
 • Pliki źródłowe gotowe do drukowania (.ai)
 • 10% zniżki na druk
ZAMÓWIĆ
Za co płacisz w zwykłym studiu projektowym?
patrzeć

Płacisz za co nie wpływa na wynik

 • 36,2% Projekt
 • 28,3% Wynajem biura
 • 20,3% Pensja managerów
 • 09,1% Inne wydatki
 • 06,1% Kawa/herbata
Za co płacisz w studio "Gagarin"?
patrzeć

Płacisz tylko za designe

 • 85% Projekt
 • 15% Pensja managerów
Dlatego z nami opłacalne!
Nie znalazłeś przykładów prac na twój temat?

ZNAJDZIEMY I WYŚLIMY NA TWÓJ E-MAIL

Rosja

Moskwa, ul. Profsoyuznaya, 3

8 800 555 36 07

bezpłatnie dla Rosji

info@gagarinagency.ru
www.gagarinagency.ru
Kazachstan

Almaty, ul. Tole Bee, 23A, z. 34

info@gagarinlstudio.kz
www.gagarinstudio.kz
Białoruś

Mińsk, 10 Pobediteley Ave.

8 200 321 02 80

Połączenia z Białorusią są bezpłatne

info@studiogagarin.by
www.studiogagarin.by
Ukraina

Kijów, ul. Wyszgorodskaja, 12

0 800 33 10 25

Darmowe na Ukrainie

info@gagarinstudio.com.ua
www.gagarinstudio.com.ua

OPRACOWANIE SYSTEMU IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ 

SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ  kompanii - to całokształt form graficznych, które podporządkowały się jedynej ideologii, koncepcji i ukierunkowaniu stylistycznemu, a w wyniku zakładają podstawę wszystkich związków wizualnych z twoim znakiem firmowym.

Indywidualistyczny system identyfikacji wizualnej daje możliwość z całości form, znaków i barw wyróżnić u konsumenta właśnie znak znak firmowy, a także sformować w audytorium jednolity obraz, który zachowa się na długi czas w pierwotnym rodzaju w świecie informacji medialnej i fizycznej. Opracowanie systemu identyfikacji wizualnej — proces, który wymaga dużo wysiłków i czasu.

 

DLACZEGO JEST WAŻNYM ZAMÓWIĆ SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ?

Stworzenie jedynego brauningu dla firmy jest bardzo ważne, ponieważ to prowadzi do:


 • Postrzegania. Korporacyjny system identyfikacji wizualnej - podstawa jedności postrzegania znaku firmowego w jakimkolwiek jego przejawie: od logo  i nośników reklamowych do strony internetowej i obszaru informacyjnego organizacji.
 • Rozpoznawalność firmy powiększy się, a także urośnie zapamiętywanie i proces identyfikacji konkretnego znaku firmowego.
 • Efektywność wszystkich związków marketingowych, uregulowanych znakiem firmowym, wzbierze.

Więc, system identyfikacji wizualnej - to podstawowy komponent jakiejkolwiek poważnej kompanii. Jeśli chcesz stworzyć udany i solidny obraz w oczach konkurentów i potencjalnych klientów, który delikatnie scharakteryzuje duch i główne zasady pracy biura - wtedy zwracaj się za pomoc do Gagarinstudio, przecież stworzenie systemu identyfikacji wizualnej - to dokładnie to, na czym znamy się.

Opracowanie nie tylko znaków graficznych, a prawdziwego skojarzenia konsumenta właśnie z twoją firmą - to nasza wyjątkowość. Zamówić wykonanie znaku firmowego w Ukrainie, który od razu wszystkim zapamięta się od pierwszego spojrzenia przez swoją oryginalność, - właśnie tego chcą współcześni kierownicy. Dobrze rozumiemy, że zlecacie  nam designe twarzy kompanii, dlatego gwarantujemy fachowe wykonanie zamówienia jakiejkolwiek trudności.

 

GDZIE STOSUJE SIĘ SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ?

Korporacyjny system identyfikacji wizualnej znajduje swoje stosowanie praktycznie na jakichkolwiek nośnikach, które mają pośrednie lub bezpośrednie odnoszenie  do działalności kompani: druk, teki dla dokumentów, długopisy lub inna kancelaria, ubranie pracowników i pamiątki. Bardzo ważnie zastosować indywidualistyczny designe w załatwieniu pojazdów, budowli organizacji i jej pomieszczeni biurowych. Masz swoją restaurację, kawiarnię, sklep? Stworzenie systemu identyfikacji wizualnej koniecznie zwiększy rozpoznawalność twego biznesu i doda nowych klientów.  

 

CO NALEŻY DO OPRACOWANIA SYSTEMU IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ?

Opracowanie systemu identyfikacji wizualnej powinno być pojęciem wszechobejmującym, dlatego Gagarinstudio proponuje swoje usługi, koszt których rozprzestrzenia się na:


 • Logo - jego stworzenie właśnie jest kluczowym momentem pracy. Styl logo daje podstawę dla wszystkich innych rzeczy brandingowych.
 • Wyrób wizytówek, ponieważ właśnie ta rzecz tylko jednym wyglądem zewnętrznym opowie dużo informacji o tym, kto ją wręcza, aniżeli to, co na niej jest wydrukowane.
 • Designe blankietów pomoże podjąć imidż firmy na niebywałe wysokości.
 • Zamówić kopertę - znaczy nie zostawić swoje posłanie w dużej ilości dokumentów «bez oblicza».
 • Koszt teki dla dokumentów - jeszcze jeden ważny nośnik informacji o tobie.

Często kierownicy zadają pytanie, która będzie cena poprawnie opracowanego systemu identyfikacji wizualnej. Lecz tu ważnie rozumieć, że do procesu stworzenia indywidualistycznego systemu identyfikacji wizualnej Gagarinstudio włącza nie tylko designerów i marketingowców, ale i psychologów, PR -managerów i fachowców w poligrafii. Na jeden projekt może pójść dużo czasu i sił. Jednak ważnym jest to, że cena pracy będzie zależała wyjątkowo od możliwości twego budżetu, bez straty dla jakości.

Więc, jeśli dążysz do tego, żeby twoja kompania wyróżniała się na tle innych firm, do niej formowało się szczególne zaufanie konsumenta, a imidż podtrzymywał się na dostojnym poziomie - wtedy pomoże zamówienie systemu identyfikacji wizualnej!

Gagarinstudio nie tylko stworzy wyraźnie opracowaną koncepcję pozycjonowania, sformuje unikalną propozycję handlową, ale i przy konieczności opracuje legendę znaku firmowego. Pośpiesz się zamówić system identyfikacji wizualnej dla swojej kompanii teraz!

 

Dziękuję za zgłoszenie!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

<